0-800-21-82-13 Безкоштовно по Україні

Раді вітати Вас в інтернет-магазині запчастин «ULC»!

Наша головна мета – підбір та продаж запчастин з максимальною вигодою для клієнта.

Трохи історії

Компанія «ULC» існує на українському ринку автомобільних запчастин для легкових іномарок з 2007 року. За цей час нам вдалося сформувати чіткі стандарти роботи та суттєво розширити клієнтську базу.. На даному етапі до нашого інтернет-магазину звертаються близько 20 000 водіїв на місяць. Ми раді надати допомогу у виборі автозапчастин для кожного з них.

З першого дня існування нашої компанії з продажу автозапчастин ми прагнемо вдосконалювати сервіс для комфорту клієнтів: завжди враховуємо індивідуальні потреби та запити кожного водія. Каталог «ULC» налічує 20 000 000 найменувань запчастин від 1000 брендів. В наявності оригінальні та якісні аналогові деталі.

Наші переваги

  • Якість усіх запчастин підтверджується сертифікатами – ми не продаємо підробок та товарів, у відмінних експлуатаційних характеристиках яких не впевнені.
  • У нас Ви завжди можете повернути товар, який Вам не підійшов – умови повернення максимально лояльні для кожного клієнта.
  • Ми інформуємо Вас онлайн або СМС про нові акції, знижки, подарунки і так далі: будете завжди в курсі найвигідніших пропозицій, тому зможете заощадити.
  • Вибір запчастин на нашому сайті – максимально простий завдяки наявності онлайн-системи підбору за роком випуску авто. Пошук потрібної деталі займає трохи більше 5 хвилин. Крім того, за кожним клієнтом закріплено експерта, який консультує щодо вибору запчастин.. Щоб отримати безкоштовну консультацію, достатньо зателефонувати нам за телефоном, який вказаний на сайті.
  • У нас можна придбати запчастини оптом та в роздріб на найвигідніших умовах, за розумними цінами. «ULC» відкрито для співпраці зі СТО, концернами та підприємствами.

Автозапчастини на всі легкові та вантажні іномарки

Інтернет-магазин запчастин «ULC» пропонує комплектуючі для марок легкових іномарок: AUDI, ALFA ROMEO, BMW, CITROEN, VOLVO, VW, FORD, CHEVROLET, HYUNDAI, FIAT, HONDA, KIA, INFINITI, MERCEDES-BENZ, LEXUS, LANCIA MAZDA, MITSUBISHI, OPEL, RENAULT, PORSCHE, NISSAN, PEUGEOT, SEAT, SAAB, SKODA, SUBARU, SUZUKI та багато інших.